Realizujemy

Patronujemy

Wspiera nas

O nas

źródło: własne
Witamy

Co znajdziesz na portalu wózkowicze.pl możesz przeczytać >> tutaj <<. Z tego tekstu dowiesz się, kim jesteśmy. A jesteśmy parą osób niepełnosprawnych od urodzenia, która postanowiła opisać między innymi swoje doświadczenia, oraz podzielić się wiedzą z innymi wózkowiczami.

Ponieważ wśród nas są zarówno kobiety jak i mężczyźni postaramy się również na tematy spoglądać z różnych stron. Ja mam na imię Sebastian i postaram się opisać niektóre rzeczy z męskiego punktu widzenia a moja narzeczona Agnieszka rzuci na wszystko swoim damskim okiem.

Również z uwagi na to, że ja jestem paraplegikiem (choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową) i poruszam się na wózku aktywnym postaram się opisywać zagadnienia z tego punktu widzenia. Ponieważ Agnieszka jeździ tylko na wózku elektrycznym (choruje na rdzeniowy zanik mięśni) przedstawi swoje obserwacje, jako osoba z niesprawnymi do końca rękoma.

Jeśli chodzi o nas, to staramy się normalnie żyć, pracując, podróżując i robiąc ciekawe rzeczy. Mieliśmy do czynienia osobiście zarówno ze sportem jak i sztuką, dlatego mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz tutaj coś dla siebie. Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku, który jest naszym pierwszym kontaktem z podobnymi do nas wózkowiczami i zastępuje nam forum oraz centrum nowości. (część informacji na Fb nie znajduje odzwierciedlenia na stronie).

Jeśli masz jakiś pomysł, organizujesz fajną imprezę lub chcesz byśmy napisali o czymś, skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły i współpracę. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z portalem wózkowicze.pl

Pozdrawiamy
Agnieszka i Sebastian