Realizujemy

Patronujemy

Wspiera nas

Kuchnia wózkowicza – Przechowywanie w szafkach stojących

W każdej kuchni znajdzie się sporo garów, mikserów, blenderów itp. a także produktów spożywczych. Gdzieś je trzeba trzymać i to oczywiste, że w kuchni muszą być szafki. Tu wózkowicz staje przed częstym problemem, bo kuchnie w naszych „kochanych” blokach nie należą do wielkich i ciężko w nich manewrować wózkiem.

Czytaj więcej...

Kuchnia wózkowicza – Modyfikacja szafek stojących

Czasem wózkowicz musi użyć takich urządzeń jak robot kuchenny lub np. frytkownica. Tutaj często problemem jest to, iż te urządzenia trzeba wyjąć z szafy i postawić na blat. Ciężar tych urządzeń jest spory, a jeśli np. chcemy schować frytkownicę z olejem (bo użyjemy jej np. za dwa dni, a na razie nam zawadza) to jest jeszcze problem by się nie polać.

Czytaj więcej...

Bariery / Usprawnienia

W dziale tym prezentowane bedą różne informacje na temat barier architektonicznych, zarówno w mieszkaniu jak i w przestrzeni miejskiej. Równocześnie znajdziesz tutaj porady i informacje o różnego rodzaju usprawnieniach, które pomogą w likwidacji tych barier. Niektóre z pomysłów pozwolą na zaoszczędzenie czasu a inne na zaoszczędzenie pieniędzy (czyli np. co zrobić samemu zamiast kupić gotowe lub na odwrót).