Realizujemy

Patronujemy

Wspiera nas

Głosuj na Dużo Aktywnej Przyjemności


Fundacja wózkowicze bierze udział w programie sieci TESCO "Decydujesz Pomagamy". Pierwszy etap za nami teraz liczą się głosy klientów TESCO.

Dzięki Tobie i Fundacji Tesco #DecydujeszPomagamy każdy bez względu na swoje ograniczenia może za darmo ćwiczyć fitness. Wystarczy, że zagłosujesz na nasz projekt DUŻO AKTYWNEJ PRZYJEMNOŚCI 2017 Każdorazowo robiąc zakupy otrzymasz żeton uprawniający do głosowania. Wrzuć go do urny z opisem Naszego projektu. Pomóż Nam wygrać byśmy mogli zorganizować zajęcia fitness na siedząco :-)
Głosować można od 08.03 do 04.04.2017 w sklepach Tesco w Poznaniu na:
- ul. Opieńskiego 1
- ul. Serbska 7
- ul. Łużycka 112
Zwycięży pomysł, który otrzyma największą ilość żetonów w wyżej wymienionych sklepach.

Celem projektu jest pokazanie, że każdy może ćwiczyć fitness. Nie ważne czy biegasz maratony, śmigasz na rowerze czy jeździsz się na wózku. Nie ważne czy zmagasz się z chorobą, czy jesteś w pełni zdrowy. Może masz świetną kondycję lub prawie się nie ruszasz? Dla Nas to nie ma znaczenia. Drums Alive, czyli fitness na siedząco, jest dla każdego, od dziecka do seniora. Integruje wszystkich ludzi. Niestety w klubach fitness nie ma oferty dla osób starszych i niepełnosprawnych. My, dzięki projektowi, dajemy wszystkim szansę na darmowy udział w zajęciach. Głosując na nasz projekt zrobisz coś dobrego dla całej społeczności, także dla siebie. Ćwicz, baw się! Stwórz z Nami kapitalną atmosferę! :) Głosuj na DUŻO AKTYWNEJ PRZYJEMNOŚCI 2017!

DRUMS ALIVE® to forma zajęć fitness na siedząco z wykorzystaniem muzyki, piłek body ball i pałeczek perkusyjnych. Dzięki możliwości siedzenia np. na krzesłach lub wózkach inwalidzkich wszyscy uczestnicy mają równe możliwości ćwiczeń. Drums Alive pozwala nie tylko rozwijać się ruchowo ale pobudza również umysł, gdyż osoby muszą skupić się na koordynacji ruchów oraz ułożonej choreografii, a także obserwować z uwagą działania prowadzącego. W zajęciach oprócz osób starszych czy wózkowiczów mogą uczestniczyć również osoby pełnosprawne czy dzieci. Zajęcia są proste, ale angażują ciało i umysł, może w nich brać udział każdy, bez względu na wiek. Dla osób szukających sposobu wyzwolenia energii, odreagowania, radości z ruchu, drums-owanie jest jednym z najlepszych rozwiązań. Osoby ćwiczące razem Drums Alive bardzo się integrują i budują cudowną atmosferę. MUSISZ TEGO SPRÓBOWAĆ I POCZUĆ!